ПриватБанк звернувся до пенсіонерів через нововведення

ПриватБанк оголосив про те, що відтепер не будуть нараховуватися відсотки на особисті кошти за пенсійними картками українців.

Про це повідомляє портал “Хвиля” з посиланням на прес-службу банку.

Найбільше фінансового установа України офіційно підтвердило, що відсотки на залишок особистих коштів за пенсійними картками більше нараховуватися не буде. Відповідні повідомлення були надіслані та отримані більшістю клієнтів Приватбанку.

“Починаючи з першого червня ми збираємося міняти цю систему. Будемо нараховувати не відсотки, а надамо бонусну програму. У нас є бонусний рахунок, де люди будуть отримувати кешбек та інше за користування карткою. Але той відсоток вже був настільки мізерним, що пенсіонери навряд чи відчують зміни. Він смішний зараз і за депозитами”, — пояснив прес-секретар Приватбанку Олег Серга

До недавніх пір на карти пенсіонерам налічувалося чотири відсотки річних на залишок особистих коштів. При цьому кілька місяців тому мова взагалі йшла про дванадцяти відсотках річних.

Серед причин називалося те, що ПриватБанк зарабавает на облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). В даний час до фінустанови вже немає такого інтересу в залученні клієнтів. Заробіток і кошти для видачі кредитів Приватбанк отримує в основному з відсотків по облігаціях, а не шляхом залучення депозитів.

За скільки продатут Приватбанк?

To Top