Поклонська відреагувала на санкції і звернулася до Зеленського

Екс-прокурорка захопленого Росією Криму, зрадниця України, Наталя Поклонська відреагувала на українські санкції, які РНБО ввела в тому числі і проти неї. Поклонська звернулася з цього приводу до Зеленського у своєму Телеграм-каналі.

«Ось уже не думала, що моя прокурорська зарплата може врятувати Україну і запевнити західних партнерів в дієвості та рішучості президента Зеленського. Однак раджу нікому не розкривати деталей грізного рішення РНБО України про накладення персональних економічних санкцій. Інакше засміють. Моя незаконно арештована зарплатна картка «Райффайзен банк Аваль», на якій близько 20 000 гривень, – це «суттєвий удар» по моєму фінансовому стану і вклад в економіку України», – написала Поклонська.

Також вона звернулася до українців та заявила, що всі ці санкції керівництва спрямовані проти них.

«Крім того, в цьому списку не ті прізвища. Там повинні бути справжні зрадники і руйнівники України: Тягнибок, Турчинов, Яценюк, Парубій, Білецький, Махніцький та багато інших.
Шановний Володимир Зеленський, подумайте про це, адже толку було б більше, та й перед країною чесніше. Саме там активів і майна стільки, що … рахувати – не перерахувати …», – ідеться у дописі.

Напередодні Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про новий пакет санкцій проти колишніх високопосадовців та правоохоронців-зрадників. Санкції вводяться, зокрема, проти президента-втікача Віктора Януковича, екс-прем’єра Миколи Азарова. У списку є і Поклонська.

To Top