Під крики «ганьба» нардеп-сепаратист Аксьонов склав присягу у Верховній Раді

Новообраний народний депутат Андрій Аксьонов 19 травня склав присягу у Верховній Раді, передає NNS, посилаючись на онлайн-трансляцію ранкового засідання парламенту та Depo.ua.

Перед його виступом парламентарі заблокували трибуну і новопризначеному нардепу довелося присягати з місця.

“Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь своїми діями боронити суверенітет та незалежність України. Дбати про благо Вітчизни, добробут українського народу. Присягаю додержуватись Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах України та своїх співвітчизників”, – зачитав Аксьонов.

Як відомо, на довиборах в окрузі №50 на Донеччині переміг, фактично громадянин Росії Андрій Аксьонов, який в 2014 році організовував “референдум “ДНР” у селищі Новодонецьке (околиця Добропілля), де був головою сільради. Про це в один голос кажуть мешканці, які приїжджали голосувати за “ДНР”.

У реєстрі російських платників податків розміщена фотокопія російського паспорта Аксьонова.

Після складення присяги новоспеченим нардепом заступник спікера Верховної Ради Олена Кондратюк звернулася до Служби безпеки України з проханням надати роз’яснення, чи дійсно у народного депутата Андрія Аксьонова, що склав присягу народного депутата України 19 травня, паспорт іноземної держави.

“Це дійсно дуже контроверсійне питання, яке зараз відбулося, – принесення присяги вже народного депутата Аксьонова. Я прошу врахувати це як публічний запит голові СБУ – про те, чи дійсно володіє пан Аксьонов паспортом іншої країни”, – заявила Кондратюк під час пленарного засідання.

To Top