П’ятеро українських бійців одночасно прийняли хрещення на передовій (фото)

П’ять бійців 93 бригади Холодний Яр вирішили прийняти хрещення. Здійснили обряд капелани-холодноярці, повідомляє NNS, посилаючись на офіційну сторінку бригади у Фейсбуці.

Хрещення проводили на березі мальовничого озера неподалік Волновахи, куди бійців привезли прямо з позицій, а також підрозділів неподалік передової.

У промові перед зануренням у воду капелан Олександр Петрушкевич сказав, що хрещення у дорослому віці – це усвідомлений і продуманий вибір. Людина сама обрала, яку віру сповідувати.

«Сьогодні ви зробите свій перший крок. І як Христос вмер, щоб нас врятувати, ви вмрете для гріха».

Після молитви три капелани у білих сорочках зайшли у воду і провели хрещення бійців.

А після, коли всі учасники Таїнства, що були у воді, переодягнулися у сухе, капелани провели обряд причастя: усі присутні переломили і скуштували хліба й вина. Згідно з Новим Заповітом Ісус започаткував це таїнство на Тайній Вечері, подавши апостолам хліб і вино на зміцнення душі і тіла. За християнським віровченням, хліб і вино перетворюються на тіло і кров Христа, і здійснення цього обряду означає перебування із Богом. Окрім того, бійцям подарували Біблії – дорослі та дитячі, щоб читати самим та навчати вірі своїх дітей.

Також капелан Євген Савченко дав настанову, як християнину після обряду хрещення зростати духовно.

«По-перше, це молитва. Це той крик дитини, за яким батьки, оточуючі визначають, що їй потрібно. Ми повинні молитися, звертатися до Бога, щоб говорити до нього, що нам потрібно.
По-друге, це читати Боже слово, читати Біблію. Ісус казав, не єдиним хлібом житиме людина, а й усяким словом, яке виходить із уст Божих. Нехай слово Боже буде хлібом для вашої душі.
По-третє, потрібно спілкування із віруючими людьми. Для цього Бог збудував церкву. Це не тільки будівля храму, це ще й віруючі люди, які вірять у Ісуса Христа.
По-четверте, робіть добрі справи.
І останнє, не стидайтеся своєї віри. Христос сказав, хто осоромитися мене перед людьми, того я посоромлюся перед Батьком моїм».

To Top