Новий тарифний план «Нафтогазу» – в чому його вигода і зручність

З жовтня 2021 року «Нафтогаз» запропонував споживачам новий тарифний план «Комфортний сезон». Він передбачає новий порядок оплати за газ, повідомляє NNS, посилаючись на видання На пенсії.

Особливості тарифного плану “Комфортний сезон”

Якщо всі інші побутові споживачі компанії будуть оплачувати газ як зазвичай, то абоненти, які перейшли на «Комфортний сезон», будуть платити щомісяця однакові суми. І так протягом семи місяців – поки буде тривати опалювальний сезон.

Зазвичай опалювальний сезон триває шість місяців: з середини жовтня до середини квітня. Однак для зручності розрахунків тариф «Комфортний сезон» буде діяти сім повних місяців: з 1 жовтня по 30 квітня.

Як розраховується плата за газ?

Величина щомісячного платежу тарифного плану «Комфортний сезон» визначається виходячи з обсягу споживання газу за попередній опалювальний сезон. Береться сумарне споживання газу конкретним домогосподарством у минулому опалювальному сезоні (з 1 жовтня 2020 року по 30 квітня 2021 року), яке ділиться на сім. В результаті отримують орієнтовний місячний обсяг споживання газу в опалювальний сезон. Цей обсяг множать на тариф 7,96 і отримують щомісячний розмір плати за газ.

По завершенні опалювального сезону буде зроблений перерахунок споживання газу згідно з показниками лічильника. Якщо виявиться, що у новому опалювальному сезоні було спожито більше газу, то різницю доведеться оплатити додатково. Якщо ж, навпаки, виявиться, що спожили газу менше, то переплату зарахують на наступні місяці.

У «Нафтогазі» вважають, що тариф «Комфортний сезон» буде найбільш зручним для власників приватних будинків з газовим опаленням.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Зміни в умовах оплати за газ з 1 жовтня: що потрібно знаті

Тариф на газ у жовтні зріс на 38% – «Нафтогаз» оприлюднив нові ціни

Нафтогаз пропонує газ для ОСББ по 44 гривні: вартість опалення зросте в кілька разів

To Top