Нові правила в нарахуванні субсидій на комунальні послуги – українцям розповіли про зміни

Міністерство соціальної політики нагадало жителям України про нові правила і вимоги до оформлення субсидій на оплату послуг ЖКГ

Допомогу від держави можна нарахувати онлайн або в паперовому вигляді, головне, підготувати всі необхідні документи. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Комунальна субсидія призначається з місяця звернення і до закінчення опалювального сезону, тому українцям слід поквапитися з оформленням фінансової допомоги на оплату послуг ЖКГ. Подати заявку в органи соціального захисту населення за місцем реєстрації може людина, яка реально проживає і прописана в квартирі або в будинку.

Структурні підрозділи, які займаються вирішенням проблем соціального захисту населення, в райдержадміністраціях приступають до розгляду заяв на субсидію тільки в тому випадку, якщо їм буде надано повний пакет документів. Довідки можна вислати в паперовому вигляді поштою або в електронному вигляді на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Крім того, документи на оформлення субсидії ЖКГ можна переслати на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг, до органів виконавчої влади або місцевого самоврядування, які інтегровані з Мінсоцполітики.

Для нарахування субсидії, крім заяви, слід надати декларацію про доходи та витрати всіх членів сім’ї, які зареєстровані в житло. Також необхідно вказати, на який термін потрібно субсидія.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Як самостійно розрахувати розмір субсидії – формула розрахунку

 

To Top