Нові ціни на проїзд в Україні

Практично у всіх містах України перевізники збільшили ціни на проїзд у автотранспорті.

Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті “РБК-Україна“.

Практично у всіх містах нашої країни перевізники різко збільшили ціни, а місцеві органи самоврядування пояснюють це тим, що внаслідок пандемії коронавирусной інфекції, знизилося число пасажирів і подорожчали комплектуючі автотранспорту, і витрати треба якось компенсувати.

Середні ціни по країні коливаються в межах від 8 до 12 гривень. Першим містом, де пообіцяли підвищити вартість проїзду в “маршрутках” став Львів, а, приміром, у Вінниці, ціну піднімуть вже з 1 червня.

Зазначимо, що перші обговорення ціни на проїзд у громадському транспорті, почалися ще в лютому поточного року.

Транспортні компанії протягом декількох місяців безуспішно намагалися обґрунтувати нові тарифи, надаючи необхідні документи про витрати на обслуговування техніки та падіння пасажиропотоку, вимагаю встановити вартість проїзду в 12 гривень. Однак, така ціна стосувалася тільки приміських “маршруток” і громадського транспорту, що курсує в темний час доби.

Поки ж, в декількох містах проїзд поки стоїть:

  • Київ – 10 гривень;
  • Харків – від 8 до 10 гривень;
  • Дніпро – 8 гривень;
  • Одеса – від 7 до 8 гривень;
  • Львів – 7 гривень.

Втім, вже відомо, що вартість проїзду у Львові вже виросла, і не тільки в “маршрутках”, але й у громадському електротранспорті. Зокрема, ціна за проїзд у маршрутних таксі, тролейбусах і трамваїв становить 10 гривень.

До того ж, існує якийсь своєрідний розкид цін: в кіосках за проїзд в електротранспорті беруть 9 гривень за квиток, але за цю ж послугу, сплачену кодом, СМС або через термінал, необхідно заплатити лише 8,5 гривні.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Перший в Україні місто ввів безкоштовний проїзд у громадському транспорті

To Top