На отримувачів субсидій чекають масштабні перевірки: прийдуть додому

Міністерство соціальної політики готує в Україні масштабні перевірки отримувачів субсидій. Буде проводитися інспекція безпосередньо в домівках тих, хто претендує на бюджетні гроші або вже їх отримує, повідомляє NNS, посилаючись на Економічні новини, які, в свою чергу, посилаються на відповідний проект постанови Кабміну.

«Затвердити порядок здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства при наданні соціальної підтримки»,- зазначено в документі.

Тобто, інспектори будуть мати повноваження здійснювати перевірку в домівках одержувачів соціальної допомоги. Також це буде стосуватися і тих, хто претендує на отримання субсидії.

«Відвідувати разом з представником територіальної громади одержувачів соціальної підтримки за місцем проживання (з метою визначення правдивості даних, що впливають на встановлення права на отримання соціальної підтримки та визначення її розміру)», – йдеться в документі.

Відзначено, що у разі перешкоджання одержувачами соціальної підтримки (членами їх сімей/домогосподарств) відвідування уповноваженою особою їх місця проживання субсидії будуть припинятися.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Чи потрібно переоформлювати субсидію, якщо гроші надходили в банк – роз’яснення мінсоцполітики

З перепризначенням субсидій виникли проблеми – не всі отримають гроші вчасно

З 1 липня податкова і Держпраці почнуть перевірки бізнесу

 

To Top