Monobank блокує кошти – скарги клієнтів і реакція банку

Клієнти Monobank скаржаться на те, що їх кошти з незрозумілих причин блокуються на рахунках, передає NNS, посилаючись на toneto.net.

Відповідні відгуки люди залишають на сайті “Мінфін”.

4 жовтня користувач з ніком DmitryyLom написав, що отримав гроші, працюючи фрілансером, а Monobank заблокував їх.

Навіть після того, як чоловік надав докази того, що це була законна угода – відповіді поки не отримав.

“Працюю фрілансером, зайшли гроші на карту – Monobank їх заблокував, надав усі докази чесних угод – відповіді 0. Оцінка 0 Не використовуйте Monobank. Привласнюють гроші собі”, – пише чоловік.

Ще один клієнт банку запевняє, що його кошти заблокували без причин для перевірки, але ніяких строків розблокування він не отримав.

“У мене заблокували понад 1 тис. євро. У знайомої теж 32 тис. гривень вже більше місяця і ніякої реакції. Не рекомендую зберігати особисті кошти в цьому банку. Тому що вас обов’язково обдурять”, – йдеться у відгуку.

Четвертий відгук був залишений ще 30 вересня. Користувач написав, що після покупки в інтернеті на суму 8214 грн Monobank заблокував всі його кошти, яких на карті було понад 160 тис. грн.

Після цього клієнт подзвонив у службу підтримки, де йому заявили, що рахунок заблокований, так як вони перевіряють походження платежу.

Я пояснив, звідки і ким здійснено платіж, і готовий показати докази угоди на платформі, так як там усе фіксується. На що мені відповіли, що цього не треба і вони хочуть зв’язатися з відправником цих грошей і отримати підтвердження походження коштів від нього, – пише чоловік.

Відправник коштів не виходить на зв’язок, а в банку обуреному клієнту сказали, що розблокують картку тільки після його відповіді.

“Чому банк блокує всі мої кошти, коли я пояснюю походження цього платежу і готовий надати скріни угоди з платформи з цього платежу?”

Що відповіли в Monobank

В останньому випадку банк приніс вибачення і пообіцяв клієнту, що скоро зв’яжеться з ним. На сайті зазначено, що проблема вирішена.

А ось фрілансеру, якому заблокували рахунок, Monobank відповів витягом із закону.

“Банк може у передбаченому чинним законодавством порядку призупинити здійснення фінансової (фінансових) операції (операцій) для встановлення правомірності переказу. Банк за результатами моніторингу або в разі опротестування переказу держателем, емітентом або платіжною організацією платіжної системи, має право призупинити завершення переказу на час, передбачений правилами відповідної платіжної системи “

Також в Monobank пообіцяли якнайшвидше відповісти.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

За що банки блокують картки українців

Monobank запускає оплату товарів без звичних терміналів

Перекази і покупки онлайн: коли банки перевірятимуть українців

To Top