Мережа АТБ попередила про підвищення цін на 5-25%

Велика українська мережа супермаркетів АТБ анонсувала підвищення цін. Вартість товарів підвищиться приблизно на 5-25%. Про це NNS повідомляє, посилаючись на “Українські Новини”, які, в свою чергу, посилаються на прес-службу компанії.

Корпорація “АТБ” (Дніпро) зазначає, що більшість постачальників заявили про підвищення цін на товари на 5-25% через подорожчання сировини та палива.

“Ціноутворення у магазинах мережі “АТБ” безпосередньо залежить від власних відпускних цін постачальників і виробників товарів. Безумовно ціна на газ, бензин і дизельне паливо є суттєвою складовою витрат кожного підприємства. На поточний момент практично всі постачальники, з якими співпрацює компанія “АТБ-Маркет”, заявили про підвищення цін на продукцію в межах від 5% до 25%”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

При цьому в прес-службі зазначають, що підвищення цін залежить не тільки від цін на паливо, але і від суттєвого зростання вартості сировинних товарів (цукру, борошна, олії тощо).

На даний момент компанія “АТБ-Маркет” проводить переговори з постачальниками товарів для мінімального підвищення цін на товари.

To Top