Мати «слуги народу» за 2 роки придбала майна на 14,5 млн гривень (відео)

Мати народного депутата від партії «Слуга народу» Андрія Клочка за два роки депутатства свого сина стала власницею майна на суму 14,5 мільйонів гривень, повідомляє NNS, посилаючись на НВ.

Так 70-річна пенсіонерка стала власницею двох квартир у Києві, будинку, земельних ділянок та автомобіля Tesla. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

За інформацією журналістів, ринкова вартість майна, яким володіє 70-річна мати Клочка, складає близько 14,5 млн грн.

У Bihus.Info заявили, що в серпні 2021 року Наталія Клочко купила дві квартири площею 200 і 68 кв.м та нежитлове приміщення площею 4,5 кв.м в київському ЖК Рів’єра. За даними розслідувачів, середня вартість квадрата в Рив’єрі – 35 тис. грн, тому нерухомість жінки мала коштувати близько 9,5 млн грн.

У квітні Наталія Клочко купила будинок площею 150 кв.м. в селі Перемога під Броварами Київської області – за адресою, де розташоване котеджне містечко Viva Village Town з 13 таунхаусами. На сторінці містечка в Facebook зазначено, що будинки трохи меншої площі можна купити за 1,8 млн грн.

Торік мати нардепа стала власницею 24 соток у селі Блиставиця Київської області, розташованих у закритому котеджному містечку з власним озером серед лісу, повідомляє Bihus.Info. Раніше землю на цій території продавали за 86 тис. грн за сотку, і ділянка мала коштувати близько 2 млн грн.

Журналісти також заявили, що минулого року Наталія Клочко купила автомобіль Tesla Model X 2016 року, який на вторинному ринку коштує від 1,2 млн грн.

Згідно з декларацією Андрія Клочка, у нього немає свого житла — лише дві квартири для реєстрації і одна орендована площею понад 100 кв.м. У коментарі Bihus.Info нардеп заявив, що не фінансував купівлю нерухомості матері, і порадив спілкуватися безпосередньо з нею.

Андрій Клочко пройшов до Верховної Ради за списком Слуги народу і зараз керує комітетом з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До цього він займався приватним підприємництвом — торгівлею книгами в магазинах, повідомляє Bihus.Info.

ЧЕСНО пише, що з 2018 року він був помічником проректора Київського Національного університету будівництва і архітектури, раніше працював там провідним спеціалістом відділу міжнародних відносин. З 2017 року Клочко обіймав посаду виконавчого директора компанії Хлібарський і заступника директора з продажу ТОВ Агропродекспорт. Був керівником ГО Коло і віцепрезидентом Федерації петанку України.

Дружина Клочко досі є підприємицею і минулого року задекларувала понад 3,3 млн грн. Інформації про матір нардепа в бізнес-реєстрах немає.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Десятки ЗМІ видалили новину про ДТП за участю нардепа від “Слуги народу” Олександра Трухіна: список (фото, відео)

Налоговая амнистия: какие средства и имущество не нужно декларировать

Отопительный сезон под угрозой – тарифы на газ могут поднять выше 20 гривен

To Top