[:ru]Ковид-сертификат в «Дие»: запущен спецпортал с ответами на все вопросы[:ua]Ковід-сертифікат у «Дії»: запущено спецпортал з відповідями на всі питання[:]

ковід-сертифікат у дії

[:ru]Ковид-сертификат в Дие является одним из самых популярных документов среди украинцев — на сегодня сгенерировано 12,4 млн сертификатов. В Украине запущен специальный портал с ответами на все вопросы по поводу получения документа, сообщает NNS, ссылаясь на Минцифры.

Количество COVID-сертификатов ежедневно растет. Чтобы помочь каждому украинцу получить сертификат в Дие, Минцифра создала специальный лендинг. Он доступен по ссылке.

Там можно найти всю необходимую информацию о видах COVID-сертификатов, инструкции и необходимые условия для генерирования. Также на лендинге будут размещены ответы на самые распространенные вопросы. Например, почему не подтягивается сертификат или что делать, если сертификат исчез из приложения.

Напомним, что Минцифра начала открывать офлайн-пункты, где служба поддержки поможет украинцам с генерированием COVID-сертификатов. Они будут работать в самых массовых пунктах вакцинации.

В офлайн-точках можно проконсультироваться по таким вопросам:

  • узнать о видах СOVID-сертификатов и путях их получения;
  • подать заявку на получение СOVID-сертификата на портале и в приложении Дия;
  • какие данные проверить, чтобы сертификат сгенерировался, если проблема возникла у врача (семейного или того, который проводил прививки);
  • определить ошибку генерирования сертификата;
  • что делать, чтобы продлить срок действия сертификата 6 месяцев до 365 дней.

Проект реализован Минцифрой совместно с МОЗ Украины, НСЗУ и при поддержке Представительства Европейского Союза в Украине, проекта EU4DigitalUA и Программы EGAP, которая выполняется Фондом Восточная Европа и финансируется Швейцарией.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Ковид-сертификат на основании ПЦР в “Дие” – как получить

Ковид-сертификат в «Дие» уже доступен для владельцев обычных паспортов: инструкция как получить

В “Дие” появился детский ковид-сертификат: как получить

 [:ua]Ковід-сертифікат у Дії є одним із найпопулярніших документів серед українців — на сьогодні згенеровано 12,4 млн сертифікатів.  В Україні запущено спеціальний портал з відповідями на всі питання з приводу отримання документу, повідомляє NNS, посилаючись на Мінцифри.

Кількість COVID-сертифікатів щодня зростає. Щоб допомогти кожному українцю отримати сертифікат у Дії, Мінцифра створила спеціальний лендинг. Він доступний за цим посиланням.

Там можна знайти всю необхідну інформацію про види COVID-сертифікатів, інструкції та необхідні умови для генерування. Також на лендингу буде розміщено відповіді на найпоширеніші запитання. Наприклад, чому не підтягується сертифікат або що робити, якщо сертифікат зник із застосунку.

Нагадаємо, що Мінцифра почала відкривати офлайн-пункти Дії, де служба підтримки допомагатиме українцям із генеруванням COVID-сертифікатів. Вони працюватимуть у наймасовіших пунктах вакцинації.

В офлайн-пунктах можна проконсультуватися з таких питань:

  • дізнатися про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;
  • подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія;
  • які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема виникла в лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);
  • визначити помилку генерування сертифіката;
  • що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з 6 місяців до 365 днів.

Проєкт реалізований Мінцифрою спільно з МОЗ України, НСЗУ та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проєкту EU4DigitalUA і Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Ковід-сертифікат на підставі ПЛР в «Дії» – як отримати

Ковід-сертифікат у «ДІЇ» вже доступний для власників звичайних паспортів: інструкція як отримати

У “Дії” з’явився дитячий ковід-сертифікат: як отримати

 [:]

To Top