Користувачі старих версій Android-пристроїв не зможуть користуватися Google – причини і терміни

З вересня Google закриє вхід в акаунти користувачів старих версій Android-пристроїв – потрібно оновлення

Користувачі старих версій Android з кінця вересня більше не зможуть користуватися обліковим записом Google і всіма доступними службами, в тому числі Gmail, YouTube і Google-картами.Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Мова йде про пристрої з прошивкою Android 2.3.7 (Gingerbread), які не оновлювалися останні 10 років. Після 27 вересня вхід в Google для таких пристроїв буде заблоковано. Про це користувачам повідомили заздалегідь, щоб вони мали час вжити необхідні заходи.

Таким користувачам Google порадив оновити програмне забезпечення або придбати більш сучасний пристрій. Ті, хто не може оновитися до більш нових версій Android, можуть спробувати увійти в свої облікові записи Google з допомогою веб-браузера, який надасть їм альтернативний спосіб використання служб Google.

“В рамках наших постійних зусиль по забезпеченню безпеки користувачів, Google більше не буде дозволяти вхід на пристроях з Android, що працюють під управлінням Android 2.3.7 і більш ранніх версій, починаючи з 27 вересня 2021 року. Якщо ви ввійдете в систему пристрої після 27 вересня, ви можете побачити повідомлення про помилку авторизації при спробі використовувати продукти та служби Google”, – сказано в офіційній заяві компанії Google, яке прийшло на пошту користувачам.

Сучасні смартфони Android зараз працюють на Android 11, який був випущений 8 вересня 2020 року. Старі версії ОС є менш безпечними для користувачів смартфонів, ніж сучасні, тому Google і вирішив обмежити до них доступ, заради безпеки самих же користувачів.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Розробка софта для геймінгу: підводні камені

 

 

To Top