Коли почнуться осінні канікули в школах України

У Міністерстві освіти і науки України назвали рекомендовану дату осінніх канікул у 2021 році, повідомляє NNS, посилаючись на ukraine.today.ua.

Осінні канікули в Україні почнуться традиційно в кінці жовтня, але є нюанси. Крім канікул, українських школярів чекає додатковий вихідний 14 жовтня, коли в усій країні відзначається День захисників і захисниць України.

У Міністерстві освіти і науки рекомендували школам оголосити канікули з 25 по 31 жовтня. Графік канікул може змінюватися в залежності від потреб школи або епідемічної ситуації в країні та кожній окремій області.

На сьогоднішній день в “жовтій” карантинної зони мають право працювати ті школи, в яких вакциновані 80% вчителів. Школи в “червоній” зоні карантину в разі погіршення епідеміологічної ситуації в країні будуть працювати тільки за умови 100% вакцинації колективу. Ця вимога стосується і дитсадків, і початкової школи.

Через те, що тарифи на опалення місцева влада в деяких містах істотно підняли в новому опалювальному сезоні, канікули в школах можуть змістити на тиждень, щоб почати опалювальний сезон у школах пізніше. Однак, про це стане відомо ближче до середини жовтня.

Традиційно опалювальний сезон стартує, коли на вулиці три дні поспіль середньодобова температура не перевищує +8 градусів. До 10 жовтня тепломережі повинні завершити всі підготовчі роботи до початку опалювального сезону і бути напоготові включити опалення.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Шкільні канікули можуть перенести через високі тарифи на опалення

Шкільні канікули і додаткові вихідні для учнів – з’явився графік

Навчатися можуть і влітку: у МОН нікого важливу заяву щодо канікул школярів

 

To Top