Зимова гума в Україні дорожчає: скільки доведеться заплатити

Українським водіям в 2021 році за заміну літньої гуми на зимову доведеться заплатити на 15% дорожче, ніж в минулому році. Причин збільшення цін кілька

У повідомленні говориться, що останнім часом каучук став дефіцитним матеріалом, ціна на нього виросла, і, як наслідок, подорожчали самі покришки. Крім того, виникли проблеми з поставками покришок з Китаю. При цьому вартість доставки китайських шин стала помітно більше. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Експерти також прогнозують, що попит на зимові шини перевищить пропозицію, причому як в бюджетному, так і в преміальному сегментах. В результаті ціни будуть збільшуватися.

Вже зараз колесо коштує від 1100 до 2700 гривень. Не будемо забувати, що потрібно також заплатити за заміну гуми.

Деякі експерти попереджають українських водіїв, що ті з них, хто буде тягнути з покупкою зимових шин до самого останнього моменту, сильно переплатять.

Нагадаємо нашим читачам, що гуму літню на зимову потрібно міняти, коли середньодобова температура повітря опустилася до 5-7 градусів тепла. Судячи за прогнозами синоптиків, така температура буде вже зовсім скоро.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Україна перейде на зимовий час – в останній раз?

 

To Top