Зима в Україну прийде вже в листопаді – останній прогноз народного синоптика Леоніда Горбаня

Народний синоптик Леонід Горбань пішов із життя 1 жовтня. За два тижні до смерті він зробив свій останній прогноз погоди, розповів, яким буде листопад в Україні

Горбань спрогнозував нестабільну погоду, ранню зиму і багато опадів в останній місяць осені. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Протягом першого тижня листопада народний синоптик спрогнозував температурні “гойдалки”. 1-2 листопада, за його прогнозом, очікується до +4 градусів, але вже після 3 листопада температура впаде майже до 0 градусів. Вночі можливі морози в межах -1… -3 градусів.

З 6 по 8 листопада стовпчики термометрів покажуть до +8… +10 градусів, а з 8 листопада розпочнеться похолодання. До 16 листопада денний температурний максимум складе +4… +6 градусів. Леонід Горбань зазначив у своєму прогнозі, що така погода є аномальною для листопада.

Вже 19 листопада народний синоптик прогнозує перші заморозки як вночі, так і вдень. 20 листопада вдень повітря прогріється до +2… +3 градусів, що характерно для грудня більше, ніж для листопада.

Холоди триватимуть до 24 листопада. Вдень очікується до -5 градусів вдень і до -7… -9 градусів вночі.

У листопаді опадів синоптик передає достатньо. Вже 2 листопада можливий сніг з дощем, на 8, 10, 11 і 14 листопада Горбань спрогнозував невеликий дощ, а на 20, 24, 25 і 28 листопада – сніг.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні очікується похолодання з дощами, напередодні Покрови – прогноз погоди

To Top