З 1 вересня електронні лікарняні стануть обов’язковими — які дані потрібно перевірити українцям

З 1 вересня медичні заклади переходять на видачу електронних лікарняних листів – необхідно провести перевірку номерів мобільних телефонів, вказаних в декларації

МОЗ прийняв наказ № 1066 від 01.06.2021 року,  згідно якого електронні лікарняні стануть обовязковими із 1 вересня. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті buh.ligazakon.net 


Цим наказом затвердили:

  • Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоровья.
  • Порядок здійснення Фондом соціального страхування України перевірок обгрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності.
  • Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період перехідної моделі.

МОЗ визначив, що за наявності відповідної технічної можливості формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я є обов’язковим:

  • з 04 червня 2021 року – для закладів охорони здоров’я, які в установленому порядку підключені до електронної системи охорони здоров’я;
  • з 01 вересня 2021 року – для всіх закладів охорони здоров’я.

Увага!

Для того, щоб працююча особа змогла отримати листок непрацездатності  по хворобі  потрібно, щоб діючий номер телефону пацієнта відповідав  номеру телефону, зазначеному в декларації  із сімейним лікарем.

При зміні номеру треба звернутися до свого сімейного лікаря.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Медичні послуги без електронного направлення

To Top