Україна

Які продукти довго зберігаються без холодильника та не псуються

які продукти довго зберігаються без холодильника

Українці вже тиждень змушені ховатися по підвалах та бомбосховищах, час від часу бігаючи до магазинів за продуктами. Перевагу люди надають тим продуктам, які довго зберігаються без холодильника

Супермаркети продовжують працювати, але не у всіх регіонах у них можна купити все, що заманеться. Які продукти довго зберігаються без холодильника NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Солодощі в упаковках

Вафлі, печиво, пряники та інші солодощі, термін придатності яких, як правило, півроку чи навіть більше – це джерело глюкози та простих вуглеводів, які дадуть організму запас енергії. У стресових ситуаціях організм потребує солодощів. Для багатьох людей печиво та цукерки з батончиками служать заспокійливим.

Хлібці, сухарі, снеки

Хлібці, галети, сухарі, чіпси та інші снеки мають досить великий термін придатності та не вимагають особливих умов зберігання. Вони можуть місяцями лежати у підвалі та не псуватися. Залиште це продукти незайманими на останній момент, коли решта їжі почне закінчуватися.

які продукти довго зберігаються без холодильника

Фрукти

Фрукти псуються досить швидко, але, наприклад, яблука можуть лежати досить довго. Якщо є можливість, купіть кілька кілограмів, щоб отримувати хоч якісь вітаміни. Є один нюанс – яблука прокидають почуття голоду. Але на всіх це діє індивідуально.

Супи, вермішель, пюре швидкого приготування

Для перекусу відмінно підійдуть супи, пюре або вермішель швидкого приготування. Головне, щоб у притулку був окроп і вода. Ці продукти мають досить великий термін придатності, і ними можна повноцінно пообідати чи повечеряти. Запасіться сухими супами та пюре, якщо ще є така можливість.

88

Консерви

Якщо у вас вдома є кілька баночок кукурудзи, горошку, квасолі, нуту – сміливо беріть їх із собою в бомбосховищі. Те саме стосується будь-яких рибних та м’ясних консерв – тунця, кільки, сардин, тощо.

Джем, варення, згущене молоко, мед

Такі добавки як мед, джем, варення, згущене молоко, також можна покласти в тривожну валізу і взяти з собою у підвал. Ці продукти довго зберігаються і допоможуть вгамувати голод.

picture2 kuda ukraina prod 323002 p0

Горіхи

Горіхи є джерелом багатьох вітамінів та мікроелементів. Вони не тільки добре втамовують голод, а й не вимагають особливих умов для зберігання. Можна купити також суміш з горіхів та сухофруктів, яка буде корисним та смачним перекушуванням.

В’ялене м’ясо

В’ялене м’ясо може зберігатись у шафі або коморі аж до двох місяців. Тому якщо у ваших запасах залишилося таке м’ясо, забирайте його у бомбосховищі.

To Top