Яке м’ясо продають в Україні найдешевше

Найдешевшим м’ясом в Україні залишається курятина, повідомляє Держстатистики

У серпні 1 кг курячої тушки коштував в середньому 69,9 грн, тоді як філе курячого — 111,3 грн. Значно дорожче була свинина — 122 грн/кг. Та найдорожчим м’ясом в Україні все ж є яловичина, яка коштувала 165 грн/кг. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті tripoli.land

МОЗ України рекомендує обмежити вживання червоного м’яса до 500 грам в тиждень. Всесвітня організація охорони здоров’я, тим часом, повідомляє про дані, які встановлюють зв’язок між споживанням червоного м’яса і розвитком колоректального раку, раку підшлункової залози і простати.

У багатьох країнах світу органи охорони здоров’я рекомендують обмежити вживання в їжу м’ясної продукції і червоного м’яса, оскільки з ними пов’язаний підвищений ризик смерті від хвороб серця, діабету та інших захворювань.

Червоне м’ясо — всі види м’яса (м’язової тканини) ссавців, включаючи яловичину, телятину, свинину, ягнятину, баранину, конину і козлятину.

До речі, нещодавно “NNS” писав: За рік у світі на третину зросли ціни на продукти: яка вартість продуктів очікується в Україні

 

 

To Top