Як оформити кредит людині, яка працює неофіційно

В житті виникають ситуації, для вирішення яких потрібні грошові кошти – як оформити кредит в банку

Тривалий карантин поставив багато підприємств на межу виживання. Лише деякі змогли зберегти обсяги виробництва в колишньому обсязі. Інші ж змушені були різко скоротити штат співробітників або зовсім закритися. Ринок праці стрімко наповнився великою кількістю безробітних, деякі з яких знову зуміли знайти офіційну роботу. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Рубрика.

Життя тим не менш триває, і люди, як і раніше, стикаються з ситуаціями, для вирішення яких необхідні гроші. Знайомі і рідні допомогти можуть далеко не завжди, а в банку отримати кредит без офіційного працевлаштування неймовірно складно.

Звичайно, якщо вам необхідна велика сума на тривалий термін, іншого варіанту немає і доведеться погоджуватися з вимогами банку. Але якщо гроші потрібні ненадовго, а сума не така вже й велика, можна піти іншим шляхом.

Де отримати позику людині, яка працює неофіційно

Отримати гроші в борг, звернувшись до МФО, можуть різні категорії громадян:

  • студенти;
  • молоді мами в декреті;
  • домогосподарки;
  • пенсіонери;
  • люди, що працюють неофіційно;
  • позичальники з поганою кредитною історією;
  • громадяни, які мають судимість.

Кредитні сервіси досить лояльно ставляться до особи позичальника, але за таке ставлення доводиться платити. Справа в тому, що такі організації нараховують відсотки за кожен день користування коштами, тому повернути таку позичку варто якомога швидше.

Особливості роботи кредитних сервісів

Переважна більшість мікрофінансових компаній працюють дистанційно і видають онлайн-кредити через інтернет.

Для отримання позики МФО не потрібен великий пакет документів, застава або поручителі. Тут достатньо мати паспорт, код ІПН та картку будь-якого банку, що має позитивний баланс. Взаємодіяти з людьми взагалі не потрібно – заявка подається онлайн  – анкета з особистими даними заповнюється на сайті компанії, а гроші переводяться на картку.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Новий порядок працевлаштування в Україні: що буде з випробувальним терміном, відпустками і звільненнями

 

To Top