Як буде регулюватися проїзд пільговиків у громадському транспорті в години пік: що зміниться для пасажирів

Залишається проблемним питання проїзду пільговиків у громадському транспорті – допоможуть сучасні технології

Проїзд пільговиків у громадському транспорті залишається болючим питанням у багатьох містах України. Місцева влада ніяк не може врегулювати питання дозволеної кількості пільговиків, яких можна за раз перевозити в одній маршрутці. Вирішити проблему з пільговими перевезеннями допоможе технологія Smart City. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Директор з розвитку бізнесу компанії Renome Smart Валерій Сіроштан анонсував, що технологія Smart City за рахунок емісії карти дозволить пільговику зафіксувати факт, що він зайшов в транспорт. Кожен транспортний оператор, в свою чергу, зможе отримувати інформацію, скільки пільговиків він перевозить. Їх кількість поки не визначена, але коли точна цифра буде відома, то ні в кого не виникне бажання сперечатися з водієм та благати його взяти у салон ще одного пільговика.

У систему також буде вбудований механізм емісії карти, який дозволить ідентифікувати пільговиків. На сьогоднішній день жоден населений пункт України не має чіткого обліку пільговиків, хоча згідно із законодавством, у нас їх 13 категорій, в тому числі діти до 6 років.

Також повинен бути розроблений спеціальний графік проїзду для пільговиків, який допоможе розвантажити транспорт в години пік, коли маршрутки забиті пасажирами, що повертаються з роботи. Пільговиків будуть стимулювати їздити не в години пік, щоб уникнути товкучки.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Вартість проїзду у маршрутках зросте: в яких містах будуть платити більше

 

 

 

 

To Top