Взуття на підборах для жінок-військовослужбовців буде вдосконалено

Міністр оборони пообіцяв курсанткам удосконалити взуття на підборах

На тлі скандалу через взуття на підборах, яке повинні надіти на парад жінки-військовослужбовці, міністр оборони Андрій Таран зустрівся з курсантками Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, які візьмуть участь в урочистостях до 30-ї річниці Дня Незалежності України. Він вислухав побажання і пропозиції дівчат щодо вирішення ситуації, що склалася. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Оглядач.

Після пробного тренування з’ясувалося, що в туфлях зразка 2017-го року незручно марширувати. Тому, порадившись з курсантками, міністр наказав розглянути можливість закупівлі нових удосконалених моделей спеціально для параду. Про це повідомили в прес-службі Міноборони.

“У разі позитивного досвіду використання цієї партії, буде опрацьовано питання закупівлі такої моделі для всього особового складу військовослужбовців-жінок”, – додав Таран.

В той же час з’явидася і відповідь на питання, чому дівчата не можуть взути берци. Стало відомо, що раніше було прийнято рішення, згідно з яким всі військові навчальні заклади будуть йти саме в парадній формі. Берци ж є елементом польової форми, в якій будуть марширувати бойові частини ЗСУ.

“Керівництво вищого військово-навчального закладу проводило серед курсанток опитування, 99% учасників якого висловилися, щоб йти в парадній формі”, – зазначив міністр.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Скільки буде коштувати святкування Дня незалежності і на що витратять кошти, що залишилися

 

 

To Top