Вже у вересні перестануть працювати Android-смартфони зі старою прошивкою

За рішенням Google до 27 вересня необхідно оновити ОС у Android-смартфонах

Сотні тисяч Android-смартфонів з операційною системою версій 2.3.7 і старіше вже з 27 вересня перестануть повноцінно працювати. Власники застарілих пристроїв можуть зіткнутися з такою проблемою вже через місяць через рішення Google. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Вхід на смартфони з ОС 2.3.7 і старіше буде заблокований “в рамках постійних зусиль по забезпеченню безпеки користувачів”. При спробі входу в свій Google-аккаунт користувачі не зможуть туди увійти, і відповідно використовувати продукти та служби Google, такі як Gmail, YouTube, сховище Drive і Карти в них також не буде можливості.

Всім власникам смартфонів із застарілими версіями Android настійно рекомендують протягом місяця оновити ОС до більш нової версії Android 3.0+). Це дозволить зберегти доступ до додатків і сервісів Google, без яких користування сучасними смартфонами стає марним.

За даними трьох найбільших стільникових мобільних операторів України, кількість смартфонів з ОС Android 2.3.7 перевищує 200 тисяч. У світі налічується понад 3 млрд Android-пристроїв, і близько 1,2% з них працюють на Android не нижче версії 5. В їх число входять не тільки смартфони, але і планшети.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Google заборонить рекламу для підлітків і дозволить їм видаляти свої фото з пошуку

 

To Top