Україна

Водіям обов’язково потрібно знімати верхній одяг в автомобілі – навіщо це робити

навіщо водіям знімати верхній одяг

Взимку водіям перед тим, як сісти за кермо, потрібно в обов’язковому порядку зняти зимовий одяг. Пасажирам теж рекомендують так чинити

Таку заяву зробили представники німецького автомобільного клубу ADAC. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

У Німеччині автомобільний клуб ADAC провів тест, який показав, що верхній зимовий одяг обмежує водія та пасажирів у рухах, та створює небезпеку для людей при різкому гальмуванні.

навіщо знімати верхній одяг в машині

Виявляється, через зимовий одяг між ременем безпеки та тілом людини залишається невеликий проміжок. Тому під час ДТП ремінь безпеки глибоко врізається у живіт. В результаті може пошкодитись кишечник, печінка і навіть виникнути внутрішня кровотеча. Тести показали, що особливо високому ризику в цьому випадку піддаються діти та підлітки.

Німецькі фахівці провели дослідження того, як зимовий одяг впливає на водія та пасажирів при ДТП, з імітацією повсякденної дорожньої ситуації. Автомобіль з манекенами дорослих та дітей, одягнених у зимовий одяг та пристебнутих ременями безпеки, розігнали до 16 км/год, а потім його різко зупинили.

Для того, щоб знизити ризик травми при ДТП, експерти рекомендують водіям і пасажирам взимку не перебувати в машині у верхньому одязі. Цій пораді легко наслідувати. Якщо з якоїсь причини зняти верхній одяг неможливо, то рекомендується ремінь безпеки пристібати під зимовим одягом.

Обов’язковий техогляд : що потрібно знати водіям

6 способів, як можна заробити на власному автомобілі

To Top