[:ru]Внесены изменения в порядок оформления паспорта в Украине[:ua]Внесені зміни до порядку оформлення паспорта в Україні[:]

[:ru]В Украине внесли изменения в порядке оформления паспорта гражданина

На днях на правительственном портале опубликовали Постановление КМУ № 1109 от 1 сентября 2021 года. Ним внесен ряд изменений в порядок, утвержденный Постановлением КМУ № 302 от 25.03.2015. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте ВСВІТІ.

Для оформления паспорта гражданина Украины теперь можно обратиться в любое отделение:

Государственной миграционной службы, ЦНАПа или паспортного сервиса, независимо от места проживания и от наличия или отсутствия карантина.

Готовые паспорта будут хранить в отделении в течение двух лет (ранее этот срок составлял год), по письменному заявлению срок хранения можно продлить до трех лет.

Напомним, в Украине электронные паспорта официально приравняли к обычным.

Кстати, недавно “NNS” писал: Стало известно, когда у украинцев с ID-паспортами перестанут требовать справки о регистрации[:ua]В Україні внесли зміни до порядку оформлення паспорта громадянина

Днями на урядовому порталі оприлюднили Постанову КМУ № 1109 від 1 вересня 2021 року. Нею внесено низку змін до порядку, затвердженого Постановою КМУ № 302 від 25.03.2015. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ВСВІТІ.

Для оформлення паспорта громадянина України відтепер можна звернутися до будь-якого відділення:

Державної міграційної служби, ЦНАПу чи паспортного сервісу, незалежно від місця проживання та від наявності або відсутності карантину.

Готові паспорти будуть зберігати у відділенні протягом двох років (раніше цей термін становив рік), за письмовою заявою термін зберігання можна продовжити до трьох років.

Нагадаємо, в Україні електронні паспорти офіційно прирівняли до звичайних.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Стало відомо, коли у українців з ID-паспортами перестануть вимагати довідку про реєстрацію[:]

To Top