В яких сферах незабаром почнеться масове звільнення працівників- названі напрямки бізнесу

Більшість сфер бізнесу в Україні планують масове звільнення співробітників, щоб оптимізувати витрати і уникнути збитків. Тільки підприємства торгівлі мають намір збільшувати число працівників…

Чергове опитування, в якому взяли участь підприємства на території України, показав неприємні перспективи для десятків тисяч працюючих громадян країни. Дослідження проводилося з 6 по 23 вересня 2021 року виявилося, що масове скорочення співробітників запланували власники бізнесу в сфері промисловості, будівництва і надання послуг. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

У вересневому опитуванні взяли участь більше трьохсот підприємств. 42,9% з них – це компанії, які працюють в сфері промисловості, 29,3% – у сфері послуг, 21,9% – у сфері торгівлі, 5,9% – в будівництві. Результати опитування опубліковані на офіційному сайті Національного банку України.

“Тільки підприємства торгівлі очікують збільшення чисельності працівників, зате респонденти промисловості, будівництва і сфери послуг налаштовані на її скорочення”, – йдеться в повідомленні НБУ.

Варто відзначити, що раніше Держстат відзначав зниження рівня безробіття в Україні. У другому кварталі 2021 року безробіттям було охоплено 9,3% населення країни у віці 15 років і старше, при цьому, в першому кварталі поточного року рівень безробіття був вищим і складав 10,5%.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: Новий порядок працевлаштування в Україні: що буде з випробувальним терміном, відпустками і звільненнями

 

 

 

 

To Top