В яких областях України опалювальний сезон почнеться тільки в грудні – названі регіони

За прогнозами, в Україні очікується рання і холодна зима – жителям яких регіонів буде складніше

Жителів деяких регіонів і населених пунктів в Україні чекає непростий час. За прогнозами синоптиків, зима буде ранньою і холодною, проте початок опалювального сезону з ряду причин планується тільки в листопаді-грудні 2021 року. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Опалювальний сезон 2021-2022 років у більшості областей України розпочнеться із запізненням, при цьому, значно зростуть тарифи на тепло і гарячу воду. У деяких містах зростання цін на опалення досягне 70 відсотків, порівняно з попереднім опалювальним сезоном.

Голова комітету з питань ЖКГ Громадської ради при КМДА Олег Попенко повідомив, що як мінімум у 2/3 областей України так і не вдалося вирішити питання з “проблемними теплокомуненерго (ТКЕ). З цієї причини в даних регіонах початок опалювального сезону очікується з великою затримкою. Мова йде про малі і середні органи місцевого самоврядування та об’єднані територіальні громади, у яких немає грошей ні на передоплату за газ, ні на ремонти опалювальних мереж.

“У більшості з них опалювальний сезон почнеться в середині листопада, а для деяких з них – у грудні, як це було в 2019 році у Світловодську Кіровоградської області”, – пояснив представник КМДА.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Опалювальний сезон під загрозою – тарифи на газ можуть підняти вище 20 гривень

 

To Top