В Україні збільшиться кількість патрульних екіпажів на дорогах

З якою метою буде посилена поліцейська присутність на дорогах України

Національна поліція Україна збільшить кількість патрульних екіпажів на найбільш аварійних ділянках доріг. У вихідні та святкові дні до несення служби будуть залучатися додаткові наряди поліції. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

Заступник голови Нацполиции Олександр Фацевич повідомив, що у відомстві починаються комплексні профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху.

“Хочу наголосити на активізації роботи в напрямку контролю за дотриманням водіями автобусів правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів. Крім того, потрібно посилити контроль за дотриманням перевізниками, водіями і пасажирами правил карантину людей, в тому числі дотримання ними протиепідемічних заходів”, – відзначив він.

Крім того, поліцейські акцентують увагу на виявленні фактів порушення правил проїзду транспортних засобів, чиї габаритні або вагові параметри перевищують нормативні. А також забезпечать здійснення посилених заходів габаритно-вагового контролю.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Нацполиции Олексій Білошицький зазначив, що протягом місяця в державі триватиме комплекс заходів під умовною назвою “Безпечні автомобільні дороги”, які мають бути проведені для зниження рівня аварійності у всіх сферах, на всіх ділянках доріг.

Особливу увагу необхідно звернути на посилення поліцейської присутності: кількість екіпажів патрульної поліції і груп реагування патрульної поліції, особливо в місцях підвищеної аварійності, зазначив він.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Правила їзди на велосипеді і самокаті: штрафи за порушення

 

To Top