Україна

В Україні вводять покарання за поширення інформації про розміщення ЗСУ

відповідальність за поширення інформації про розміщення ЗСУ

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності підтримав запровадження кримінальної відповідальності за поширення інформації про розміщення ЗСУ

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності підтримав запровадження кримінальної відповідальності за несанкціоноване розповсюдження інформації про переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану, повідомив у фейсбуці народний депутат Андрій Осадчук. 

Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Радіо Свобода.

В Україні вводять покарання за поширення інформації про розміщення ЗСУ

«У воєнний час для «тіктокерів» за розповсюдження такої інформації – від п’яти до восьми років ув’язнення. Для організованої групи, з корисливих мотивів – від 8 до 12 років ув’язнення», – зазначив Осадчук.

За його словами, у комітеті чекають на остаточне погодження питання головами депутатських фракцій, груп та керівництва парламенту.

Крім того, каже Осадчук, профільний комітет також пропонує запровадити кримінальну відповідальність за незаконне використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги.

У Службі безпеки України неодноразово закликали не публікувати у мережі дані про ЗСУ чи результати обстрілів. Натомість – передавати інформацію про російських військових, які вторглися в Україну.

В Україні вводять облік призначення антибіотиків пацієнтам – коли і як контролюватимуть

To Top