В Україні виявлені небезпечні шоколадні цукерки –яку речовину в них знайшли

В Україні виявлено та вилучено цукерки з додаванням небезпечної речовини

Солодощі в Україні підробляють не так часто, як вершкове масло або ковбасу, але подібні інциденти трапляються. Держпродспоживслужба ретельно стежить за якістю продуктів на прилавках супермаркетів, і в разі виявлення порушень вилучає продукцію з продажу. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

На початку вересня у Києві виявили небезпечні для здоров’я людини шоколадні цукерки, вироблені на Рівненській шоколадній фабриці.

Товар виробляється під торговою маркою “Ріконд”. Солодощі експортувалися з України через місто Рівне в Литву. Офіс експортера ДПФ “ЕКОТЕХНІКА-М” знаходиться в Києві.

Назва вилучених цукерок не повідомляється, але на ілюстрації прес-служби відомства, зображені шоколадні цукерки “Мальва”.

Було виявлено, що вміст транзитних кислот в шоколадних цукерках виробника не відповідає нормі.

Відповідно до законодавства України, процедура вилучення продукції, яка не відповідає вимогам, повинно проводитися негайно з інформуванням у строк не менше двох робочих днів. Небезпечні цукерки відразу ж були вилучені Держпродспоживслужбою.

Кондитерські вироби на Рівненській шоколадній фабриці під ТМ “Ріконд” виготовляються з 1944 року. Це цукерки під назвою “Пікова дама”, “Столичні”, “Нагайна”, “Гусячі лапки”, “Південна ніч”, “Чорний граф” та інші, які можна купити як оптом, так і вроздріб.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Може вплинути на здоров’я: в Україні виявлені небезпечні йогурти з Італії

 

 

 

To Top