В Україні підвищать зарплату в півтора рази деяким категоріям вчителів – які виплати чекають педагогів

Зарплату для вчителів, які виконують складну роботу, буде підвищено

Про це повідомляють на сайті Нової української школи. У повідомленні, зокрема, говориться, що Міносвіти пропонує підвищити посадові оклади педагогам, які працюють з п’ятикласниками в пілотних школах. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Досі “пілотні” надбавки до зарплати отримували лише вчителя початкової школи. А тепер до них додалися ще й педагоги, що викладають у п’ятих класах, які є першопрохідцями у нових методиках освіти. В Україні сьогодні налічується 143 пілотні школи, в яких проходять “обкатку” нові освітні методики.

Міносвіти пропонує підвищити їм зарплату на 50% посадового окладу за виконання особливо важливої роботи, а також складність і напруженість у роботі.

Крім того, Міносвіти рекомендує місцевій владі встановлювати надбавки до зарплати для вчителів, які беруть участь у пілотних проектах. Максимальний розмір надбавки пропонують обмежити 30%.

Правда, такі надбавки до зарплат пропонують встановлювати “по можливості”. Тому невідомо, чи знайдуть у всіх регіонах таку можливість, а якщо знайдуть, то на скільки відсотків.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Що буде з зарплатами вчителів під час карантину

 

To Top