В одній з областей України після щеплення від коронавірусу помер чоловік

У Вінницькій області після щеплення Pfizer помер чоловік. Чи пов’язано це з вакциною – невідомо

Сьогодні у Вінницькій області через чотири години після вакцинації препаратом Pfizer помер 47-річний чоловік. МОЗ проводить розслідування цього випадку, зв’язок між вакцинацією і летальним результатом в даний момент не встановлений. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Ліга.Новини.

Довідка. Всі смерті у 30-денний період після вакцинації автоматично фіксуються, пов’язувати їх з вакциною не можна, для цього треба проводити розслідування.

Щеплення від COVID-19 було проведене мобільною бригадою в 13:45.

Протягом години після щеплення настала”несприятлива подія”, яка не була зафіксована.

О 17:00 у пацієнта з’явилися скарги на нудоту, він втратив свідомість. Була викликана швидка допомога, яка провела реанімаційні заходи. В 18:02 медики констатували смерть чоловіка, повідомили в МОЗ.

Чоловік отримав щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech.У п’яти інших осіб, які прищеплювалися з одного флакона з померлим, стан задовільний, зазначають у відомстві.

Випадок смерті зареєстрований “як несприятлива подія після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19”.

Зараз цей випадок розглядає регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації Департаменту охорони здоров’я Вінницької області.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Що робити, якщо пропустили другу щеплення від коронавіруса – роз’яснення МОЗ

 

To Top