[:ru]Согласовано увеличение перечня профессий, для которых обязательна COVID-вакцинация[:ua]Узгоджено збільшення переліку професій, для яких обов’язкова COVID-вакцинація[:]

Розширено список професій, для яких обов'язкова COVID-вакцинація

[:ru]В Украине планируется увеличение перечня профессий, для которых обязательна COVID-вакцинация – МОЗ согласовало список

Об этом сообщил  министр здравоохранения Виктор Ляшко в эфире программы “Свобода слова Савика Шустера”. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте Украинская Правда.

“Есть приказ Министерства здравоохранения об определенном перечне профессий, где вакцинация против коронавируса обязательна» – заявил Ляшко.

В него вошли педагоги, представители центральных органов исполнительной власти.

Далее мы разрабатываем проект приказа, который проходит согласование.

Виктор Ляшко

В этот перечень дополнительно будут включены социальные работники, работники государственных предприятий, учреждений, организаций, а также работники критически важных сфер для функционирования экономики страны.

Глава комитета по вопросам здоровья нации Михаил Радуцкий рассказал, что Министерство здравоохранения планирует расширить перечень профессий, для которых вакцинация от коронавируса является условием допуска к рабочему месту.

Кстати, недавно “NNS” писал: Учителям можно будет получить справку о невозможности вакцинироваться от COVID-19 у семейного врача[:ua]В Україні планується збільшення переліку професій, для яких обов’язкова COVID-вакцинація – МОЗ узгодило список

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Українська Правда.

“Є наказ Міністерства охорони здоров’я про певний перелік професій, де вакцинація проти коронавіруса обов’язкова» – заявив Ляшко.

До нього увійшли педагоги, представники центральних органів виконавчої влади.

Далі ми розробляємо проект наказу, який проходить узгодження.

Віктор Ляшко

В цей перелік додатково будуть включені соціальні працівники, працівники державних підприємств, установ, організацій, а також працівники критично важливих сфер для функціонування економіки країни.

Голова комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький розповів, що Міністерство охорони здоров’я планує розширити перелік професій, для яких вакцинація від коронавірусу є умовою допуску до робочого місця.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Вчителям можна буде отримати довідку про неможливість вакцинуватися від COVID-19 у сімейного лікаря[:]

To Top