Україна

У водіїв почали забирати машини за перевищення швидкості – в якому регіоні вилучають авто

ba9199b8a67a6ef89d2684c6177c79e5

В одному з регіонів Україниі у водіїв, які перевищують дозволену швидкість, почали забирати автомобілі. Можливо, така практика пошириться на всю Україну

У лихачів у  Дніпрі за перевищення швидкості вилучають авто. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

За словами заступника мера Дніпра Михайла Лисенка, така міра викликана тим, що Україна бореться з російськими окупантами, а деякі громадяни не лише порушують ПДР, а роблять це і під час комендантської години.

У водіїв почали забирати машини за перевищення швидкості – в якому регіоні вилучають авто

У лихачів у Дніпрі автомобілі вилучають одразу на місці та відправляють їх Збройним силам України. Таким чином вирішуються одразу дві проблеми. У місті стане менше водіїв, які порушують швидкісний режим, а ЗСУ та територіальна оборона отримають нові транспортні засоби.

У деяких областях після початку повномасштабного вторгнення російських військ почали вилучати автомобілі у п’яних водіїв, а також у водіїв, які порушують комендантську годину. Транспортні засоби передають ЗСУ та Силам територіальної оборони.

Також для ЗСУ передають автомобілі, які з порушенням чинного законодавства ввозять до України (наприклад під прикриттям гуманітарної допомоги від західних країн).

Під час війни водіїв в Україні не каратимуть за деякі порушення

To Top