У вересні очікується багато свят – скільки будемо відпочивати і кого не забути привітати у перший місяць осені

Перший місяць осені 2021 року подарує українцям величезну кількість релігійних і світських свят – скільки офіційних вихідних буде у вересні.

Щоб встигнути запланувати заздалегідь пікніки, походи за грибами, прогулянки лісовими стежками, зустрічі з близькими, обов’язково потрібно дізнатися, скільки офіційних вихідних буде у вересні. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Оксамитовий сезон порадує теплом і золотом листя, але, на жаль, довгих вихідних та офіційних святкових днів у вересні 2021 року не очікується. Відпочивати протягом першого осіннього місяця в законні вихідні, які припадають на 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 числа.

Що стосується свят, то дуже важливо не забути привітати близьких, колег і знайомих з Днем знань (1 вересня), Днем нотаріату (2 вересня), Днем підприємця (6 вересня), Міжнародним днем грамотності та Днем солідарності журналістів (8 вересня), Днем дизайнера-графіка (9 вересня), Днем українського кіно і Днем фізкультури і спорту (11 вересня), Днем танкістів, Днем нафтовиків і Днем пам’яті жертв фашизму (12 вересня).

Також будемо відзначати 13 вересня – День програміста, 15 вересня День HR-менеджера, 17 вересня – День рятівника України, 18 вересня –День фармацевтичного працівника, 19 вересня – День працівника лісу, Всенародний день батька, 20 вересня – День рекрутера, 21 вересня –Різдво Пресвятої Богородиці, День Миру, 22 вересня – День партизанської слави та День осіннього рівнодення, 26 вересня – День машинобудівника, День вихователя і дошкільних працівників, 27 вересня – Воздвиження хреста Господнього, 29 вересня – День пам’яті трагедії Бабиного Яру і День отоларинголога, 30 вересня – Міжнародний день перекладача.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Як вчитимуться школярі у Україні з 1 вересня

 

To Top