У декількох областях України через негоду травмовано людей та підтоплено будинки

Негода в кількох областях України стала причиною травмування людей і підтоплення будинків

У Львівській області було травмовано одну людину, у Рівненській – двоє, без світла залишилися 811 населених пунктів у 9 областях.Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Українська Правда.

Деталі: зокрема, у Львівській області 25 червня йшов сильний дощ, що становить 60% від місячної норми. Там через падіння дерева була травмована одна людина, яка відмовилася від госпіталізації.

Також підтоплено 11 житлових будинків, присадибні ділянки, парковка, пошкоджені дахи.

На Рівненщині від негоди постраждали дві людини. Одну людину госпіталізували через удар блискавки, ще одну – в результаті падіння шиферу. Там також пошкоджені дахи житлових і адміністративних приміщень.

На 7:00 ранку суботи пориви вітру та дощу стали причиною знеструмлення 811 населених пунктів у 9 областях. Там спрацювала система автоматичного захисту ліній електропередач. Мова йде про Рівненську, Львівську, Житомирську, Хмельницьку, Київську, Закарпатську, Чернігівську, Тернопільську та Чернівецьку області.

До відновлення електропостачання залучені бригади обленерго.

25 червня Львів накрила сильна буря з дощем, яка повалила десятки дерев, порвала електромережі і підтопила кілька вулиць.

До рчі, нещодавно “NNS” писав: внаслідок стихії на Буковині підтоплено села, пошкоджені дороги та мости

 

To Top