У чужому одязі та з гримом на тілі – вбитого у Польщі українця повернули в Україну

Дмитра Никифоренко 25-років, який загинув у Вроцлаві після затримання поліцією, повернули в Україну тільки за два тижні та з великою кількістю гриму на обличчі й руках

Про це розповів батько загиблого Сергій Никифоренко, повідомляють «Факти». Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті UA-NEWS

За словами отця Дмитра, молодий чоловік був у чужому одязі, а «на обличчі і руках тонни гриму».

«Але нам – батькам, рідним і близьким – навіть не дозволили обійняти і поцілувати сина в труні під час прощання. Мовляв, триває слідство, тіла ще не можна торкатися. Процедура доставки тіла додому коштувала близько 4000 євро», – сказав Сергій Никифоренко.

Він додав, що гроші на перевезення тіла сім’я не могла швидко зібрати, тому довелося взяти гроші, які Дмитро збирав на весілля. Допоміг їм і колектив немирівського ліцею №2, де навчався українець, а також його друзі.

«На шиї залишилися чорно-сині сліди. Немов хтось став Дмитру на шию. Були незрозумілі гематоми, сліди від ран, де кров запеклася на ліктях і ногах. Медичний експерт пояснив, відводячи очі, що Дмитро, вмираючи, невдало впав і вдарився», – написало видання.

Нагадаємо, 30 липня Дмитро Никифоренко повертався автобусом додому з робот, де він з колегами хильнув спиртного. За однією з версій, він заснув в автобусі, за іншою – дивно поводився і бився головою об вікно.

Водій автобуса викликав швидку допомогу, а та – поліцію, яка доставила затриманого у витверезник. У крові українця виявили 1,5 проміле алкоголю – це між легким і середнім сп’янінням.

Поліція стверджує, що чоловік агресивно поводився і проти нього застосували газ і наручники. Але видання Gazeta Wyborcza отримала відео з камер спостереження з витверезника у Вроцлаві, і з нього видно, що поліцейські брешуть. Українець не поводився агресивно, а його били і душили шість правоохоронців та співробітників витверезника. Вони сідали на чоловіка, притискали голову до підлоги коліном, прив’язали до ліжка, били його кулаками, кийком і душили.

Це тривало півгодини, доки в ситуацію не втрутився лікар. Реанімаційні заходи не допомогли, і Дмитро помер.

До речі, нещодавно “NNS” писав: У Польщі організовують протести після смерті 25-річного українця

 

 

 

 

 

 

 

 

To Top