Три приховані функції Wi-Fi в смартфонах, про які не знають багато користувачів

Wi-Fi в смартфонах можна використовувати не тільки для доступу до соцмереж. Є ще кілька функцій, якими можна користуватися

Користувачі включають Wi-Fi в смартфонах в першу чергу для того, щоб мати доступ до соціальних мереж і месенджерів, без яких мало хто в наш час уявляє своє життя. Однак, є ще кілька функцій Wi-Fi, які можна використовувати у повсякденному житті, маючи в руках смартфон. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Вивід зображення зі смартфона на телевізор через Wi-Fi

Щоб переглянути відео зі смартфона на великому екрані TV, досить скористатися функцією “Трансляція” і через Wi-Fi підключити смартфон до телевізора.

Для цього перейдіть в налаштування телефону, виберіть розділ Wi-Fi, знайдіть “Підключення пристрою” і почніть пошук доступних девайсів. Як тільки пристрій виявлено, дайте дозвіл на підключення. Якщо ви не зуміли знайти функцію, використовуйте програму Miracast.

Передача файлів за допомогою Wi-Fi Direct

Для передачі файлів між пристроями через Wi-Fi Direct потрібно включити Wi-Fi на двох девайсах, перейти в Wi-Fi Direct, і в списку вибрати потрібний смартфон. Коли смартфони синхронізуються, можна передавати дані. Виберіть будь-який файл, натисніть “Надіслати”, після чого натисніть на “Wi-Fi Direct”. Після підтвердження файл буде відправлений на інший пристрій.

Передача файлів по Wi-Fi з допомогою додатків

Передавати файли між смартфонами по Wi-Fi набагато швидше, ніж по Bluetooth. Встановіть з Google Play одне з додатків (SHAREit, Filedrop або Instashare) на обидва телефони і забезпечте між ними з’єднання. Далі ви зможете передавати файли з пристрою на пристрій.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Доступ до правосуддя для всіх – в Україні запрацювала програма “єСуд”

 

 

 

 

 

To Top