ТОП-3 найбільш затребуваних професій в Україні

В Україні визначили найбільш затребувані спеціальності, які дозволяють без проблем знайти роботу і непогано заробляти

За даними українських кадрових агентств, найбільше вакансій на ринку праці відносяться до трьох сфер професійної діяльності. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Влітку 2021 року на сайтах з працевлаштування була величезна кількість вакансій для медиків. Шукали лікарів різних профілів і медперсонал, але з приходом осені ситуація кардинально змінилася. За кількістю вакансій сфера медицини і фармацевтики втратила лідируючі позиції, зате більш популярними стали зовсім інші види спеціалізації.

У вересні поточного року майже двадцять відсотків всіх вакансій склали оголошення про пошук працівників в сферу продажів.

На другому місці по актуальності виявилися фахівці IT. Майже 12 відсотків із загального обсягу розміщених працедавцями оголошень про пошук співробітників.

Замикають трійку лідерів вересня 2021 року – вакансії для професіоналів в сфері банківської справи, інвестицій і фахівці з лізингу. Такі оголошення склали близько 6.5 відсотків.

Найменша кількість вакансій на початку осені поточного року була зафіксована в сферах інсталяції та сервісу, видобутку сировини, спортивні клуби/фітнес/салони краси, страхування і держслужба.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Названі три найбільш шкідливих для серця продукту, які небезпечні в будь-якому віці

To Top