Тільки в цих банках українці зможуть отримувати пенсії – список

В яких банках українці можуть отримувати пенсію – Мінфін затвердив перелік банків

Міністерство фінансів України затвердило перелік банків, які отримали повноваження на здійснення бюджетних виплат. Всього до списку увійшли сорок чотири фінустанови. У всіх інших оформити одержання пенсії та інших видів бюджетних виплат неможливо. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Український Мінфін оприлюднив остаточний список з 44 уповноважених банків. Тільки у цих фінансових установах можна буде оформити отримання заробітної плати працівникам бюджетних установ, пенсій та допомог.

Як повідомляв Нацбанк, за станом на 1 липня 2021 року в Україні працювали сімдесят три банки. Однак тільки сорок чотири з них мають право здійснювати діяльність із загальнообов’язкового державного соціального страхування та виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, щодо виплати пенсій і допомог.

У список уповноважених банків за станом на 1 серпня 2021 року увійшли державні банки – Ощадбанк і ПриватБанк, а також Укргазбанк, Укрексімбанк, Агропросперіс Банк, Акордбанк, Акцент-Банк, Альфа-Банк, Банк Альянс, Банк Восток, Банк Інвестицій та заощаджень, Банк Кредит Дніпро, Банк Український капітал, Глобус Банк, Східно-Український Банк ” Грант.

У перелік Мінфіну також увійшли Ідея Банк, Індустріалбанк, Комінвестбанк, Конкорд, Кредитвест Банк, Креді Агріколь Банк, Кредобанк, Кристалбанк, Львів, Мегабанк, Метабанк, Міжнародний Інвестиційний Банк, Мотор-Банк, МТБ Банк, ОТП Банк, Південний, Піреус Банк, Полікомбанк, Полтава-банк, Правекс Банк, ПроКредит Банк, ПУМБ, Радабанк, Райффайзен Банк Аваль, ТАСкомбанк, Укрбудінвестбанк, УкрСиббанк, Універсал Банк, Юнекс Банк.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Monobank готує своїм клієнтам зміни – чого чекати

 

To Top