5 /5
Based on 5 ratings
323
Україна
323

Соціальний захист громадян – що буде із субсидіями, термін яких спливає

що буде із субсидіями, термін яких закінчується

Українцям розповіли, що буде із субсидіями громадян, термін яких спливає, і які не були продовжені через обставини, що склалися. Субсидії залишать, і термін їхньої виплати продовжать автоматично

Про це розповіла голова Мінсоцполітики Марина Лазебна. За словами чиновниці, уряд вирішив посилити соціальний захист найуразливіших громадян на період воєнних дій в Україні, а також ще на місяць після закінчення війни. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

“Термін виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг, які призначалися раніше, автоматично продовжується на весь час воєнного стану плюс один місяць після його скасування. Одержувачам таких пільг під час дії воєнного стану не потрібно додатково звертатися до органів соціального захисту населення”, – повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Ще одна зміна стосується людей з інвалідністю. Уряд зважив за можливе трохи підняти їм розмір соціальної допомоги.

що буде із субсидіями, термін яких спливає

Марина Лазебна

“До сукупного доходу сім’ї при визначенні права на отримання та розміру соціальної допомоги, що надається з урахуванням доходу, не включається державна соціальна допомога, що виплачується з надбавкою на догляд:

  • за дитиною з інвалідністю підгрупи А,
  • за особою з інвалідністю з дитинства І групи підгрупи А”, – розповіли у Мінсоцполітики.

Це також стосується усіх соціальних виплат, під час розрахунку яких враховується сукупний дохід сім’ї, зокрема, і розрахунку субсидій.

Крім того, уряд зберіг виплату усіх пільг і субсидій громадянам, які були змушені змінити місце проживання через військові дії. Усі соціальні виплати, включаючи субсидії, їм збережуть автоматично. Вони зможуть отримати їх у тих місцях, де зупинились на тимчасове проживання.

В Україні позачергово підвищили соцвиплати незахищеним громадянам: хто і скільки отримає

To Top
Ще новини ⬇