Скільки коштуватиме святкування Дня незалежності і на що витратять решту

Скільки планують витратити на Святкування Дня незалежності і яку суму виділять на розвиток інфраструктури

Проведення урочистостей з нагоди Дня незалежності обійдеться у 100 мільйонів гривень. Решта з прогнозованої суми у 5,4 мільярда гривень буде витрачено на інфраструктурні проєкти.
Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ukr.net.

“План заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України крім святкових урочистостей включає масштабні інфраструктурні проєкти, зокрема, такі як модернізація 6 регіональних аеропортів, розбудова євроколії Київ – Львів – Скнилів, завершення будівництва нового лікувально-діагностичного комплексу в Охматдит тощо. Прогнозована сума витрат в обсязі 5,4 млрд грн  включає витрати на будівництво та модернізацію таких об’єктів”, – розповіли представники Мінфіну.

Сума витрат безпосередньо на урочистості прогнозується на рівні 100 мільйонів гривень.

У міністерстві наголосили, що фінансування всіх заходів плану здійснюватиметься за рахунок державного, місцевих бюджетів, інших джерел, в тому числі приватних інвестицій, грантів, донорської допомоги.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський провів нараду з представниками уряду щодо концепції святкування 30-річчя незалежності України. Так, 24 серпня в Україні відбудеться парад та святковий концерт, а напередодні проведуть саміт “Кримська платформа”.
  • Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 30-ї річниці проголошення незалежності України, який передбачає проведення військового параду.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Скільки будуть відпочивати українці в червні

 

 

 

To Top