Скільки буде коштувати черешня в цьому році

Сезон української черешні вже стартував, проте ціни на базарі залишаються високими.

Сезон української черешні вже стартував, проте ціни на базарі залишаються високими. З-за несприятливої весни черешня зазнала втрат ще травні. А те, що залишилося на деревах, ризикує втратити товарний вигляд із-за дощів. В цьому році черешня дешевою не буде, кажуть фахівці. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Today.ua

Відразу після сезону цвітіння на деревах було стільки зав’язі, що не пригадують і досвідчені садівники, розповіли фахівці в сюжеті на каналі ICTV. Однак незабаром вдарив мороз, а потім на дерева обрушився град. У підсумку, більшая частина зав’язі опинилася на землі.

Але і те, що залишилося, тепер ризикує не дійти до споживача в товарному вигляді. Як раз в період дозрівання черешні, на півдні країни почався “сезон дощів”. Опади не припиняються другий тиждень і загрожують знищити весь урожай, який і так зменшився з-за весняних катаклізмів.

З-за надлишку вологи черешня наповнюється надлишковим соком і лопається. Тому, щоб зібрати ящик відбірної черешні на продаж, доводиться перелопатити чимало ягід. З-за несприятливої погоди садівники вже втратили від 20 до 80% врожаю черешні. А решту ризикують не зберегти за щоденних дощів.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Скільки платять наші і польські фермери за збір ягід у 2021 році

To Top