Рада не підтримала скасування обов’язкових касових апаратів для підприємців: що буде далі

Касові апарати залишаються обов’язковими з 1 січня 2022 року для підприємців ІІ-ІV груп

Верховна Рада на позачерговому засіданні вчора, 23 вересня, не підтримала жоден із законопроектів, що стосуються скасування обов’язкових РРО (реєстраторів розрахункових операцій) для підприємців. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті kanaldom.tv

Касові апарати залишаються обов’язковими з 1 січня 2022 року для підприємців ІІ-ІV груп.

З ранку під будівлею Ради рух SaveФОП зібрав мітинг. Люди вимагали відстрочити введення нових норм або ж повернути спрощену систему оподаткування.

“По суті, це душить малий бізнес, який і так невеликий, і додаткові витрати на обслуговування, ведення обліку та обслуговування касового апарату, — вони для багатьох є фатальними і призведуть до закриття”, — говорили деякі з учасників мітингу.

В той же час Данило Гетманцев, голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, зазначив, що кількість підприємців, які свідомо переходять на ведення реєстрації розрахункових операцій, зростає.

“Якщо в листопаді минулого року платники єдиного податку, фізичні особи — підприємці трьох груп, встановили лише 28 тис. реєстраторів розрахункових операцій різних — і програмних, і непрограммных — то сьогодні ця цифра перевищує 70 тис.”, — повідомив він.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні хочуть скасувати частину податків для громадян

 

To Top