Проти того, щоб залишати школярів на другий рік: думка міністра освіти

В українських школах тепер не залишають учнів, які не встигають у навчанні, на другий рік – що думає міністр освіти Сергій Шкарлет з цього приводу.

Сергій Шкарлет заявив, що він виступає проти того, щоби лишати учнів, які не встигають, на наступний рік у тому ж класі. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Освіта.24

Шкарлет вважає, що педагоги повинні працювати над тим, аби дитина, яка переходить до наступного класу, засвоїла матеріал попередніх класів.

За словами Шкарлета, він все своє життя дуже великий супротивник такого “батога”. і це є ознакою тоталітарності, узурпації та слабкості.

«Я не прихильник ніяких батогів. Я прихильник навчання, повторення, засвоєння, більш превентивних методів навчання, а не батога, це – 100%», –– сказав міністр освіти.

Він запевняє, що з такими учнями мають працювати вчителі.

“Це питання повторення вивчення матеріалу, організації індивідуальних занять, формування власної освітньої траєкторії – є такий термін в Новій українській школі. Зважайте, що не у всіх дітей моторика однакова”, – каже Шкарлет.

На його думку, виявлення саме на ранніх етапах навчання цієї різниці і є майстерністю вчителя. Тож, такі обов’язки для вчителя прописані у професійних стандартах для учителів НУШ.

До слова, Сергій Шкарлет повідомив, чи будуть у школах уроки сексуального виховання. За його словами, у Радянському Союзі тема сексуального виховання була заборонена, але зараз учні частково вивчають її у школах..

Окрім того, у МОН вирішили не запроваджувати у школах обов’язковою християнську етику.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Нова система оцінювання учнів початкової школи в Україні

 

To Top