[:ru]Прогноз пика и спада коронавируса в Украине изменился[:ua]Прогноз піку і спаду коронавірусу в Україні змінився[:]

[:ru]В Украине прогнозировали пик коронавируса на середину ноября. Однако, он может наступить раньше

Об этом сообщил председатель парламентского комитета по вопросам здоровья нации Михаил Радуцкий. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте Курс Украины.

По его словам, в некоторых регионах “красной” зоны в три раза увеличилось количество вакцинаций в день. Он считает, что если такая тенденция продолжится, то может и весенней волны не будет”.

“Пик прогнозировали на середину ноября, но судя по цифрам, которые видим сейчас, боюсь, что он наступит даже раньше. Опираясь на статистику прошлых волн, спад начнется не раньше января, в лучшем случае”, – сообщил он.

Радуцкий добавил, что вакцины хватит, по данным Министерства охраны здоровья, средний остаток на складах в районе 10 млн доз и поставки не прекращаются.

Кстати, недавно “NNS” писал: Когда в Украине будет пик заболеваемости ковід – ответ МОЗ[:ua]В Україні прогнозували пік коронавірусу на середину листопада. Однак, він може наступити раніше

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Курс України.

За його словами, в деяких регіонах “червоної” зони в три рази збільшилася кількість вакцинацій в день. Він вважає, якщо така тенденція продовжиться, “то може і весняної хвилі не буде”.

“Пік прогнозували на середину листопада, але судячи з цифр, які бачимо зараз, боюся, що він настане навіть раніше. Спираючись на статистику минулих хвиль, спад почнеться не раніше січня, в кращому випадку”, – повідом він.

Радуцький додав, що вакцини вистачить, за даними МОЗ, середній залишок на складах в районі 10 млн доз і поставки не припиняються.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Коли в Україні буде пік захворюваності ковід – відповідь МОЗ[:]

To Top