Правила їзди на велосипеді та самокаті: штрафи за порушення

Де можна їздити на електросамокаті та велосипеді і які штрафи загрожують користувачам даних транспортних засобів за порушення ПДР

Якщо правила їзди на велосипеді регламентуються ПДР, то рух на електросамокатах, моноколесах та інших видах персонального електротранспорту офіційними правилами не регламентовано. Але все ж деяких правил краще дотримуватися. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ukr.net.

В українських Правилах дорожнього руху немає визначення персонального електротранспорту. Зазвичай під цим розуміють електричні самокати, гіроборди, моноколеса та інші подібні транспортні засоби, розраховані на перевезення однієї людини і обладнані електродвигуном.

Завдяки такій прогалині в правилах, використовувати електросамокати можна де завгодно, що не заборонено законом/правилами – те дозволено. Але крім законів державних, є ще закони здорового глузду, і за їх порушення можна поплатитися власним здоров’ям чи навіть життям. Отже, спробуємо розібратися, де і як можна використовувати персональний електротранспорт.

Тротуар або пішохідна зона

Їздити на електросамокаті по тротуарах цілком безпечно. Більшість таких самокатів розвиває максимальну швидкість 25-30 км\год. Це швидкість з якою людина може бігти в хорошій фізичній формі. За логікою, якщо бігати по тротуарах безпечно, то і їздити на персональному електротранспорті – теж. Проте варто пам’ятати, що їздити по тротуарах на велосипеді заборонено. Виняток зроблено лише для дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих.

Велодоріжка

Велодоріжка призначена для руху велосипедистів, але прямої заборони рухатися по ній на електросамокаті або моноколесе немає. Отже, це не можна вважати порушенням. У більшості випадків рух по велодоріжці можна вважати самим безпечним, адже всі транспортні засоби рухаються по ній з приблизно однаковою швидкістю.

Проїжджа частина дороги

Є серед персонального електротранспорту і досить швидкі моделі, які здатні розганятися до 60-80 км на годину чи навіть більше. Керуючи такими транспортними засобами вже є сенс рухатися по проїзній частині. Але тут виникають досить серйозні питання з безпекою. Переважна більшість водіїв швидких електросамокатів і моноколес екіпіровані на гірше мотоциклістів. Крім шолома вони надягають захист колін, ліктів, плечей і спини. Нерідко використовують і мотоциклетні черевики. Такий підхід можна вважати цілком раціональним, адже на проїжджій частині власна помилка, помилка або іншого водія може дуже дорого коштувати.

Велосипедисти, які теж рухаються по проїзній частині, набагато рідше використовують таку екіпіровку, оскільки вона сковує рухи і не завжди є достатньо зручною.

По трасі

Правила дорожнього руху забороняють велосипедистам “рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку”. Для персонального електротранспорту такої заборони немає, але навіть на дуже швидкому електросамокаті або моноколесі виїжджати на трасу, де автомобілі їздять з дозволеною швидкістю понад 100 км/год, а деякі перевищують її, дуже небезпечно. Крім того, персональний електротранспорт зазвичай має дуже невеликий запас ходу, з яким виїжджати на трасу немає особливого сенсу.

Штрафи

Якщо велосипедист в теорії може отримати штраф за порушення Правил дорожнього руху (якщо у нього будуть з собою документи і він добровільно погодиться їх показати поліцейському), то користувачам персонального електротранспорту, штрафи за порушення ПДР не загрожують зовсім. Адже, як вже було сказано, такі транспортні засоби не мають класифікації і “правила для них не писані”. Проте, в разі потрапляння в ДТП, набагато важливіше те, хто найбільше постраждав, а у випадку з легким електротранспортом, його водій є одним з найбільш незахищених учасників руху.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Рада посилила відповідальність за перевантажені фури: які будуть штрафи

 

To Top