Півмільйона українців можуть залишитися без пенсій – Мінсоцполітики

Українці, які працюють без офіційного оформлення, можуть залишитися без пенсіі, так як не матимуть потрібного трудового стажу. Необхідні зміни норм діючого законодавства.

В Україні люди, які працюють без офіційного оформлення, отримали шанс на пенсію навіть за відсутності необхідного трудового стажу. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Курс України.

Півмільйона українців можуть залишитися взагалі без пенсій, оскільки українці, які працюють без оформлення не матимуть необхідних 15 років стажу, якщо не змінити чинні норми законодавства, заявила в ефірі телеканалу “Україна 24” глава Міністерства соціальної політики України Марина Лазебна.

Також, за її словами, можуть залишитися без пенсії ті, хто працюють на неповній зайнятості.

Як зазначила Лазебна, на цей момент Міністерство соціальної політики готує законопроект, який допоможе вираховувати страховий стаж людям, які працюють без оформлення та отримують зарплату в конверті.

“Ми розробили законопроект і відправили його на експертизу в Міжнародну організацію праці, і будемо просувати його далі”, – повідомила міністр.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: Початок безпаперового режиму, нові карантинні обмеження, підвищення пенсій – зміни в серпні

To Top