Після масового збою в Facebook і Instagram кількість нових користувачів у Viber збільшилася вдвічі

Facebook, Instagram і WhatsApp відновили свою роботу на пристроях користувачів, але поки ці соціальні мережі не працювали, був зафіксований приплив нових користувачів у Viber

У прес-службі Rakuten Viber в Україні заявили, що кількість реєстрацій в месенджері зросла на 500%. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Керівник зі зв’язків з громадськістю Viber Ліліана Пертенава поділилася приємною новиною у своєму Twitter.

“У Viber кількість активацій збільшилася на 500%! Наша команда працює над тим, щоб сервіс працював стабільно під час високих навантажень”, – написала Пертенава.

В Україні Viber і так був встановлений на 97% смартфонів, тому такого сплеску реєстрацій як в Європі не спостерігалося.

Тим часом, поки Viber рахує прибуток, Facebook рахує збитки. Засновник Facebook Марк Цукенберг за ніч опустився на шосте місце в списку мільярдерів. Внаслідок масштабного збою він втратив $6,6 мільярда. Крім того, акції Twitter за цей час впали в ціні більш ніж на 6%, Facebook – на 5,7%, Amazon і Apple – на 2,8% кожна, Netflix – на 2,3%.

У результаті масштабного збою хакери зуміли заволодіти конфіденційною інформацією, що стосується 1,5 млрд користувачів Facebook. Поки Facebook, Instagram і WhatsApp не працювали протягом п’яти годин, в даркнеті з’явилися імена, номери телефонів, адреси електронної пошти, місце розташування і вік користувачів.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Три приховані функції Wi-Fi в смартфонах, про які не знають багато користувачів

To Top