Ощадбанк відмовляється приймати у клієнтів документи з “Дії“

Державний Ощадбанк відмовляється приймати у своїх клієнтів документи з цифрового додатку “Дія”, хоча вони вже прирівняні до паперових і вважаються обов’язковими для використання на території України

Так, клієнт під ніком aviasmi поскаржився на порталі minfin на дії співробітників Ощадбанку, які відмовилися прийняти у нього паспорт із “Дії” та видавати по ньому гроші. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Вийшло так, що чоловікові терміново знадобилися готівкові кошти. Він зайшов до найближчого відділення Ощадбанку, щоби зняти їх. Оскільки це був центр міста, то й відділення виявилося центральним. Однак з’ясувалося, що в центральному відділенні немає жодного банкомату.

“Оскільки у мене є документи в “Дії”, і в Україні вже діє закон, за яким електронні документи обов’язкові до прийому на всій території країни і прирівняні до паперових, пішов до віконця видачі. Там мені відмовили, сказавши, що вони нічого не знають про закони України, у них свої норми. Посвідчення водія, яке теж діє як документ, що засвідчує особу, також не приймають. На питання, чому немає банкомату, відповіли, що його вже немає роки три, і це не їхня проблема. Довелося йти близько кілометри до банкомату “, – розповідає aviasmi.

Поки клієнт Ощадбанку бігав по місту у пошуках найближчого банкомату, в нього накопичилось чимало досади через марно згаяний час, і чоловік вирішив зателефонувати на гарячу лінію банку. Він попросив зафіксувати його скаргу. А через якийсь час йому прийшла відповідь – у кращих традиціях класичних відписок.

“Сьогодні отримав письмову відповідь, на ЗВЕРНЕННЯ, яка підписана тим відділенням, на яке я скаржився. І у відповіді були тільки дані адреси найближчих банкоматів. На інші питання відповіді не отримав”, – описує клієнт.

Щоправда, після появи його письмової скарги на minfin-і йому прийшла вже інша відповідь з Ощадбанку, в якій було більше конкретики.

“Приносимо вибачення за незручності. На даний момент банк працює над доопрацюванням програмних комплексів, щоб проведення всіх операцій, які передбачають верифікацію клієнта, були можливі за допомогою програми “Дія”. Як тільки це стане можливим, відразу проінформуємо наших клієнтів”, – відповіли з Ощадбанку .

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Ощадбанку нав’язують пенсіонерам непотрібну послугу за додаткову плату

To Top